Jak mé rodině spadla brada…

Dobrý den,

jmenuji se Tomáš a chci vám říct, jak mé rodině spadla brada, když se dozvěděli, že můj nový Samsung Galaxy Note9 Duos stál přesně 532 Kč.

Odesílatel [email protected]
IP 217.182.78.57
Datum 3. 7. 2019
Adresát *@seznam.cz
Nebezpečí Žádné

Celý text spamu

Dobrý den,

jmenuji se Tomáš a chci vám říct, jak mé rodině spadla brada, když se dozvěděli, že můj nový Samsung Galaxy Note9 Duos stál přesně 532 Kč. Telefon, který stojí 32 000 Kč. Nemohli tomu uvěřit, než jsem jim vysvětlil, jak se mi to podařilo.

Viděli už jste někdy Apple iPad za 158 Kč? Nebo Xbox One X za 139 Kč?Anebo herní notebook za 278 Kč? Já ano, všechna tahle elektronika se totiž přesně za tyhle ceny vydražila. Kde?

Na online aukčním portále Cosmito, kde se podobná elektronika draží každý den. Má to nějaký háček? Vlastně asi ne, nebo o něm aspoň nevím. Prošel jsem si Všeobecné podmínky i Etický kodex a vše dává smysl. Důkazem budiž i fakt, že telefon mi opravdu přišel originál zabalený a po dvou týdnech používání na něm nevidím nic podezřelého ani zvláštního.

Nikomu neříkám, ať tam hned běží dražit taky, ale rozhodně na to ve volné chvíli aspoň koukněte, stojí to za to. A pokud zkusíte taky něco vydražit, přeji hodně štěstí!

Tomáš Š.

2 thoughts on “Jak mé rodině spadla brada…

 1. Jana Kovářová Reply

  Tyto nesmysly chodí každý týden, vždy z jiné adresy. Nedají se zrušit ani blokovat. Na kontakt cosmito jsem napsala stížnost, marně.

 2. Emil Holub Reply

  Jana Kovářová

  Napiš na ten portal web hosting
  na adresu cosmito ti ti poradi:

  WEDOS Internet, a.s.
  Miroslav Přibyl
  Masarykova 1230
  373 41 Hluboká nad Vltavou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *